Služba

Ve spolupráci s praktickými lékaři poskytujeme v okrese Mělník a Praha – východ odbornou domácí zdravotní péči ve vlastním sociálním prostředí pacienta, psychosociální podporu pacientovi i jeho rodině a kvalifikovanou odlehčovací a pečovatelskou pomoc.

 Zajistíme Vám pomůcky usnadňující péči o nemocného ve Vašem domově a budeme Vám k dispozici, kdykoliv nás budete potřebovat! Bezplatně zapůjčíme elektrické polohovací lůžko po celou dobu trvání naší péče. Služba je poskytována  24 hodiny denně s možností telefonické konzultace. Zprostředkujeme Vám i duchovní pomoc, pokud si to budete přát.

Náš personál pečujícím ukáže, jak se o nemocného starat. Zdravotní sestry pravidelně dochází do domácnosti, průběžně kontrolují zdravotní stav pacienta, podávají léky ( injekce a infuze ), včetně opiátů, převazují rány, měří fyziologické funkce, poradí s pitným režimem a stravováním a také ohledně příznaků těžké nemoci, jako jsou například bolest, dušnost, nevolnost, zácpa.

Služba směřuje k tomu, aby osoba, o kterou je pečováno, mohla být ve svém domácím, tedy v přirozeném a důvěrném sociálním prostředí. Naší snahou je také vytvořit pečující osobě dostatečný časový prostor pro nezbytný odpočinek a načerpání nových sil a vychází zcela z individuálních potřeb každého jednotlivce.Podmínky pro přijetí klienta do domácí hospicové péče: Nemocný trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém stadiu a je zajištěna celodenní péče jiné osoby nebo rodiny klienta. Naše služby si můžete objednat telefonicky na čísle 720 557 554 nebo e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

„Čas je jen iluze.“ Albert Einstein

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.