Služba

Ve spolupráci s praktickými lékaři a nemocnicemi, poskytujeme v okrese Mělník a Praha – východ odbornou domácí hospicovou péči ve vlastním sociálním prostředí klienta, psychosociální podporu klientovi i jeho rodině, kvalifikované odlehčovací služby.

Zajistíme Vám pomůcky usnadňující péči o nemocného ve Vašem domově a budeme Vám k dispozici, kdykoliv nás budete potřebovat! Bezplatně zapůjčíme kompenzační pomůcky, podpůrné přístroje v rámci péče. Elektrické polohovací lůžko zapůjčíme dle ceníku služeb. Služba je poskytována 24 hodiny denně s možností telefonické konzultace. Zprostředkujeme Vám i duchovní pomoc, pokud si to budete přát.

Náš personál pečujícím ukáže, jak se o nemocného starat. Zdravotní sestry pravidelně dochází do domácnosti, průběžně kontrolují zdravotní stav klienta, podávají léky (injekce a infuze), včetně opiátů, převazují rány, měří fyziologické funkce, poradí s pitným režimem a stravováním a také ohledně příznaků těžké nemoci, jako jsou například bolest, dušnost, nevolnost, zácpa. Pečovatelky zajistí pomoc rodině v oblasti osobní hygieny klienta, vysvětlí polohování a používání kompenzačních pomůcek, umožní odlehčení pečujícím osobám k vyřízení si osobních věcí a načerpání nových sil. Sociální pracovnice poskytne poradenství, pomoc a lepší orientaci v komunikaci s úřady.

Služba směřuje k tomu, aby osoba, o kterou je pečováno, mohla být ve svém domácím, tedy v přirozeném a důvěrném sociálním prostředí. Naší snahou je také vytvořit pečující osobě dostatečný časový prostor pro nezbytný odpočinek a načerpání nových sil a vychází zcela z individuálních potřeb každého jednotlivce. Podmínky pro přijetí klienta do domácí hospicové péče: Nemocný trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém stadiu a je zajištěna celodenní péče jiné osoby nebo rodiny klienta.

Naše služby si můžete objednat telefonicky na čísle: 720 557 554 nebo e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

„Čas je jen iluze.“ Albert Einstein

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.