Domácí hospicová péče: HOSPIC TEMPUS, z.s. - okres Mělník, Praha-východ

 

Přijmeme všeobecnou sestru:

Požadujeme – odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona č. 96/2004 Sb., trestní bezúhonnost, aktivní řidič skupiny B, vlastní auto, zájem o paliativní péči, ochota vzdělávat se, samostatnost, flexibilitu, dobré komunikační schopnosti a empatii

Nabízíme – DPČ nebo DPP, smysluplnou práci přímo v rodinách klientů, účast na vzdělávacích akcích, možnost dlouhodobé spolupráce

Strukturovaný životopis prosím zaslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Do strukturovaného životopisu uveďte následující text, který si, prosím, pozorně pročtěte. Jinak bychom nemohli s Vašimi údaji pracovat:

„Souhlasím, aby společnost HOSPIC TEMPUS, z.s., se sídlem v Mělníku, ul. Pražská 530/21, PSČ 276 01, IČ 05894271, zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb – O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil(a) se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.”

 

Těšíme se na Vás!

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.