Přijmeme všeobecnou sestru:

požadujeme – SZŠ (VOŠ, VŠ), platné osvědčení MZ ČR k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, praxe u lůžka, řidičský průkaz skupiny B, zájem o paliativní péči, ochota vzdělávat se, dobré komunikační schopnosti, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a empatii

nabízíme – smysluplnou práci v rodinách klientů, oporu v přátelském týmu, účast na vzdělávacích aktivitách, dohodu o provedení práce

Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Do motivačního dopisu uveďte následující text, který si, prosím, pozorně pročtěte. Jinak bychom nemohli s Vašimi údaji pracovat:

„Souhlasím, aby společnost HOSPIC TEMPUS, z.s., se sídlem v Bašti, ul. Mratínská 564, PSČ 250 65, IČ 05894271, zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání , v souladu se zákonem č. 101/2000 .Sb - O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil (a) se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.”

Těšíme se na Vás!

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.