Řádky, které náš tým potěší...

Stále více rodin nám dodává sílu a motivaci k další práci pomocí písemné podpory. Rozhodli jsme se pravidelně uveřejňovat jejich příspěvky.
„Bylo nám ctí Vám pomoci, být součástí Vašich rodin, i když jen na krátký čas. Vážíme si Vaší projevené podpory a děkujeme.“


Dobrý den, děkuji za nabídku a podporu... Ještě jednou moc děkuji, vážím si toho, že je tu někdo jako je celý váš tým.
J. P., 31. 10. 2022

∗∗∗

Vážená paní Hendrychová spolu s týmem hospice Tempus! Velmi si vážím vaší současné nabídky a hlavně pomoci s odchodem mého manžela. Velmi jste mi v těžkých chvílích pomohli. Děkuji, děkuji, děkuji... Je dobře, že jste. Bez vás by byl můj život mnohem těžší.
B. T., 29. 10. 2022

∗∗∗

Dobrý večer, ještě jednou Vám z celého srdce děkujeme za Vaši obrovskou pomoc. Pomáháte lidem v těch nejhorších dnech jejich života. Nikdy Vám Vaši obrovskou pomoc nezapomeneme. Přeju Vám jen to nejlepší.
L. H., 23. 10. 2022

∗∗∗

Dobrý večer, ještě jednou Vám moc děkuji za pomoc při posledních dnech manžela, bez Vaší pomoci bych to nezvládla. Přeji Vám pevné nervy a hodně štěstí v životě.
M. B., 6. 10. 2022

∗∗∗

Velké díky celému týmu za péči o mého manžela, a za zájem o mě i po jeho smrti. Slovy neumím vyjádřit, co pro nás paní Mgr. Brezováková znamenala, naprosto lidsky a profesionálně nás doprovázela v nelehkém období do konce a mého muže nádherně a důstojně vypravila na poslední cestu.
J. V., 27. 9. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, děkujeme za vyslovení projevu soustrasti, a ještě jednou velké díky za podporu a pomoc v uplynulých týdnech Vám i sestřičce Tereze Kettnerové. Přejeme Vám hodně zdraví, úspěchů, dostatek sil pro náročnou práci, kterou Hospic Tempus zajišťuje a předává tam, kde je potřebná.
M. Č a E. Č, 21. 9. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, děkuji za projevenou soustrast. Chtěla bych Vám a Vaší kolegyni poděkovat za úžasnou péči a starost, kterou jste věnovaly mojí mamince.
V. I., 4. 9. 2022

∗∗∗

Vážená paní Brezováková, děkujeme Vám za krásný přístup a za doprovod v naší těžké chvíli. Vaše práce je poslání a na vlastní kůži jsme poznaly, jak je důležitá. Byla jste nám v nejtěžších chvílích neuvěřitelnou oporou a my jsme Vám naslouchaly a Vaše rady nám byly neuvěřitelnou pomocí. Rozloučení s tatínkem bylo krásné a já na tento zážitek nikdy nezapomenu, pro mne byl velmi důležitý a pochopila jsem proč. Mám hezký pocit, že jsem byla s tatínkem až do konce v lásce a pospolu. Vím, že jsem udělala vše, co by si tatínek přál. Myslím často na Vaše slova a děkuji Vám. Budu šířit, doporučovat a psát o důležitosti této práce, protože jsem vše zažila na vlastní kůži. Nikdy nezapomenu a ze srdce Vám děkuji za vše. Přeji Vám hodně zdraví a díky za to, co děláte a taky jak..... se srdcem.
M. J., 4. 8. 2022

∗∗∗

Dobrý den, paní Mgr. Brezováková, děkuji Vám za ochotu, vstřícnost a laskavou péči o mého manžela. Měla jsem velikou obavu, jak jeho odchod v domácím prostředí zvládnu. Díky Vám jsem si odnesla pocit klidu a smíření, manžel mohl odejít důstojně a mezi těmi, které miloval. Možnost ho umýt, obléci a vypravit na poslední cestu, byl překrásný obřad a já Vám za něj děkuji. S úctou
I. L., 25. 7. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Hendrychová, děkuji za Váš zájem a nabízenou podporu. Ještě jednou bych rád zdůraznil, že jsem nesmírně vděčný všem ze spolku Tempus za veškerou vaši pomoc mé manželce. Děláte velmi potřebnou a záslužnou práci.
J. K., 19. 7. 2022

∗∗∗

Dobrý den, velice děkuji za Váš milý e-mail. I Vám patří velké díky za to, že jste nám byli oporou v posledních dnech mamčina života. I když to bylo jen krátké období, vědomí, že jste nám nablízku a že se na Vás můžeme kdykoli obrátit, nám dodalo sílu pečovat o maminku až do jejích posledních okamžiků. Více takových lidí! Upřímně bych Vám nejraději popřála co nejméně práce, protože odchod blízkého člověka je vždy velkou ztrátou, ale smrt je přirozenou součástí života a je úžasné, že existují lidé jako Vy, kteří dokážou i tento smutný okamžik učinit důstojným a bezbolestným. Přeji Vám jen to nejlepší, a ještě jednou děkujeme.
K. C., 11. 7. 2022

∗∗∗

Vážená paní Brezováková, děkujeme za služby, které jste naší mamince v průběhu její nemoci poskytovala. Neocenitelná byla i pomoc tatínkovi, povzbuzování v jeho péči o ní. Jako výraz díků zasílám drobnou finanční podporu Vám a Vaší organizaci.
R. V., 8. 7. 2022

∗∗∗

Znovu velmi děkuji za Vaši ochotu, přístup a vše, co umožňujete svým pacientům a jejich blízkým. Těším se na další spolupráci, jsem za ni vděčný.
MUDr. M. K., 5. 7. 2022

∗∗∗

Chtěl bych Vám poděkovat za služby a péči, kterou jste nám všem poskytli. Odchod maminky byl za Vaší přítomnosti lehčí, díky že jste nás vším provedla. Ještě jednou z celého srdce děkujeme.
J. J., 2. 7. 2022

∗∗∗

Moc Vám děkuji za velikou pomoc v našich těžkých chvílích. Takovou pomoc, jakou jste uskutečnila Vy se pozůstalým dostane ojediněle. Děti velmi kladně hodnotily Váš laskavý přístup k tatínkovi. Říci děkuji jsou slabá slova. Obdivuji se Vám.
J. M., 13. 6. 2022

∗∗∗

Vážená paní Brezováková, děkuji za Váš dopis a slova útěchy. Bez pomoci Tempusu bychom péči o mou manželku sami nezvládli. Jsem velmi vděčný, že jste nám pomohli, aby Jarka mohla prožít poslední okamžiky doma v kruhu rodiny. Velmi si Vaší pomoci vážím.
J. K., 7. 6. 2022

∗∗∗

Milá paní Brezováková, děkuji vám moc za veškerou pomoc a podporu, kterou jste nám poskytli. Věřte, že Honza se na vás vždy těšil. Největším přínosem byla skutečnost, že mohl odejít doma, v posteli, v klidu. Chválu vaší instituci budeme šířit do kraje, jak se jen dá. S velkými díky…
V. N., 23. 5. 2022

∗∗∗

Chtěla bych Vám ještě jednou z celého srdce poděkovat za nás a hlavně za maminku, bylo nám ctí Vás poznat, protože bez Vás by to bylo ještě těžší. Vy jste pro nás byla obrovskou podporou až do konce a strašně si vážím práce, kterou děláte. Můžete se spolehnout, že budeme šířit toto povědomí všem, kteří Vás budou potřebovat. Díky za skvělý přístup k mamince a hlavně i k nám. Ještě jednou obrovské díky...
O. R., 25. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den, děkuji za nabídku pomoci a podpory. Vše zvládáme dobře a vzájemně si pomáháme v rámci rodiny. Pomoc zaměstnanců hospice byla pro nás velmi důležitá a jsem za ni vděčná.
E. N., 19. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den, moc mě mail potěšil a děkuji za nabídku a pomoc a vlastně za vše. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.
J. M., 19. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den, děkuji za nabídku. Zatím jsem celkem v pohodě. S díky vzpomínám na Váš Hospic, jak mi v těžkém období pomáhal. Zdravím Vás a cením si Vaší práce. Je moc užitečná.
L. B., 17. 4. 2022

∗∗∗

Vážená paní Brezováková, děkuji za vaši účast, za pomoc a za krásný dopis. Je z něj zřejmé, jak velké máte zkušenosti, protože přesně tak se nyní cítím. Vím, že to bude chtít dlouhý čas, než se s tím vyrovnám. Ještě jednou dík za podporu, která mně v té chvíli velmi pomohla. Přeji vám všem štěstí v osobním životě, mám velký obdiv k vaší práci.
J. H., 15. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, děkuji z celého srdce Vám i Vašim kolegyním. Jste všechny úžasné, citlivé a maminka byla se všemi moc ráda. Jsem šťastná, že byla maminka až do konce, který byl rychlý a milosrdný, doma. I za to moc děkuji. Bylo mi ctí Vás a kolegyně poznat.
I. V., 7. 4. 2022

∗∗∗

Děkuji za podporu při odcházení mé ženy v poklidu domova. Jsem vděčný za to, že měla tu možnost.
P. R., 6. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den Dito, jsme moc rádi, že můžeme pomoci a podpořit Vaši práci, které si moc vážíme a obdivujeme ji. Tyto dny jsou těžké a moc nám pomáhá, že poslední dny maminky byly důstojné díky Vaší pomoci. Jsem velmi vděčná za to, že jsme měli možnost o maminku pečovat a být s ní do poslední chvíle. Věřím, že to bylo důležité pro ni a také pro celou rodinu. Přeji Vám krásné jarní dny ve zdraví a radosti!
I. L. a M. L., 5. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, moc Vám ještě jednou za všechno děkujeme. A rádi bychom se za Vámi někdy časem zastavili. Přeji pevné zdraví a vše dobré. S úctou...
I. L., 4. 4. 2022

∗∗∗

Dobrý den, paní Mgr. Brezováková, chtěl bych Vám za naši maminku i nás moc za všechno poděkovat. Byly jste s kolegyněmi úžasné. Kdyby někdo z okolí potřeboval Vaše služby, určitě Vás doporučíme. Ještě jednou moc děkujeme.
M. E., 27. 1. 2022

∗∗∗

Dobrý den, paní Brezováková, chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že jste s námi pobyla v to úterý, kdy nám tatínek odešel. Moc to pro nás znamenalo. Přestože člověk ví, že tato situace jednou nastane, vůbec si to nechce připustit. S Vaší přítomností to ale bylo daleko snesitelnější. Tatínkův odchod byl až neuvěřitelný, ve spánku a v klidu. Jsem moc ráda, že jsme se s ním mohly s maminkou takto rozloučit a poděkovat mu za to, jak skvělý byl a jak nás životem vedl. Váš hospic všude chválím, také Lea a Jarka byly skvělé a byla jsem moc ráda, že jsme všichni takto spolupracovali. Mějte se moc hezky a přeji jen to nejlepší!
M. B., 14. 1. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, ještě jednou děkujeme za péči, kterou jste nám věnovala. Ač to není moc, ale za celou rodinu jsme na váš účet zaslali alespoň nějakou podporu. Přejeme Vám spoustu zdraví, štěstí a všeho co k tomu patří.
P. H., 3. 1. 2022

∗∗∗

Dobrý den, potvrzení potřebovat nebudeme. A ještě Vám posílám fotku babičky a pravnoučkem (nejmladší a nejstarší). Takto si ji pamatujeme my. Veselou, milou a jen pro nás. Abyste viděla, jak super paní jste nám pomohla doprovodit. Před měsícem si sama ještě vařila. Ještě jednou za vše děkujeme. Byla jste nám opravdu velikou oporou. Za mamkou jezdíme, vše zařizujeme společně a musím říct, že nám to celkem klape a vše jde tak, jak má. Mějte se krásně a DÍKY.
J. M., 2. 1. 2022

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, děkuji. Za celou rodinu moc děkujeme za péči, kterou jste nám poskytla. Babička pro nás moc znamenala a díky Vám máme pocit, že i její poslední dny se podařily naplnit tak, jak by si přála. Byla jste moc milá a empatická, s takovým citem jste babičku připravila na poslední cestu... Jsme Vám moc vděčné. Fakturu jsem uhradila. Ale moc rádi bychom poslali navíc finanční dar, protože Vaše práce má obrovský smysl a v nejtěžších chvílích je to obrovská pomoc a podpora.
J. M., 1. 1. 2022

∗∗∗

Dobrý den, paní Brezováková, chci vám poděkovat za všechny poskytované služby, bez nichž bychom to všichni snášeli ještě daleko hůře. Všechny sestřičky a pracovnice jsou úžasné, Dita, Leona a Jarka, taťka si je nemůže vynachválit! MOC DĚKUJEME a také všem přejeme hodně zdraví, štěstí a lásky do nového roku.
M. B., 31. 12. 2021

∗∗∗

Dobrý den, vážená paní magistro. Velké Díky za Vaše osobní nasazení a angažovanost. Velké Díky za empatii, rady a čas. Nyní jsme všichni na pomyslném zlomu, kdy musíme začít fungovat a třeba i něco změnit. Aspoň tak to cítím. Velmi si vážím Vašich postřehů a postojů. I přes těžkou covidovou dobu se snažím šířit jen tu nejlepší zkušenost spojenou s Vaší prací a smyslem Hospice. Přeji celému Vašemu týmu jen to nejlepší, mnoho jistoty a podpory a zdraví, upřímný pozdrav všem. Příjemné dny, Vánoce a úspěšný vstup do nového roku. Od srdce,
Š. O., 15. 12. 2021

∗∗∗

Dobrý den Dito, ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za velkou pomoc v posledních týdnech, dnech a chvílích s naší maminkou. Jsem si jista, že bez Vás by to bylo mnohem těžší a jsem neskutečně ráda, že se mi podařilo Vás přivést do naší rodiny. Tatínek na vás stále vzpomíná, pořád říká, jaké máte hezké jméno :-). Snad čas vše zlepší a vzpomínky na maminku se promění spíše v radostné než bolestné. Chybí a chybět bude vždy. Ještě jednou za vše velký dík a přeji vám hezký předvánoční čas a hodně síly do dalšího roku. Jste úžasné!!! 🍀 Za celou rodinu, hlavně maminku a tatínka,
M. P., 14. 12. 2021

∗∗∗

Dobrý den, ještě jednou děkuji za pomoc, kterou jste nám poskytla v posledních hodinách mojí maminky. S pozdravem,
M. K., 6. 12. 2021

∗∗∗

DĚKUJI, chci Vám vyjádřit vděčnost za to, že jste umožnila mému manželovi prožít zbytek života mezi svými blízkými. Díky Vaší péči mohl mít co největší komfort, jaký v jeho těžké situaci mít mohl. Já ale věřím tomu, čemu věřil i Apoštol Pavel: „Věřím všemu, co se píše v Zákoně a Prorocích. Stejně jako tito muži i já důvěřuji Bohu, že budou vzkříšeni lidé dobří i špatní.“
D. S., 2. 12. 2021

∗∗∗

Dobry den, moc dekuji za peci a podporu v peci o naseho tatu. At se Vam dari,
O. P., 24. 11. 2021

∗∗∗

Dobrý den, máte u mě obdiv, jak vy, tak i paní Lea. Co všechno jste pro naše udělaly, na to nikdy nezapomenu. Přeji vám krásné, pohodové a hlavně klidné nadcházející svátky. Za celou naši rodinu vám oběma ještě jednou moc děkuji.
J. V., 19. 11. 2021

∗∗∗

Vážení, mnohokrát vám děkuji za opravdu velkou pomoc a současně citlivý přístup v péči o mého milovaného manžela v jeho posledních dnech. Vy i vaše kolegyně včetně paní doktorky jste nám byly velkou oporou a bez vaší pomoci bychom celou situaci zvládali těžce. Rádi vás doporučíme bez obav komukoliv, kdo se bude nacházet v podobné situaci, a buďte si jista, že to budou vždy jen slova úcty a chvály. Děkuji.
E. P., 19. 11. 2021

∗∗∗

Dobrý den paní Brezováková, děkuji za Vaše milá slova a za profesionální a zároveň vstřícný přístup. Díky Vám jsme mohli mít tatínka pár týdnů navíc doma. Až v těchto těžkých chvílích si člověk uvědomí, jak těžké, ale potřebné povolání/poslání vykonáváte a že je štěstí, že instituce, jako ta Vaše existuje! Přejeme Vám hodně sil do dalšího doprovázení nemocných a jejich rodin. Mějte krásné podzimní dny. S pozdravem,
K. D., 8. 11. 2021

∗∗∗

Dobrý den, mockrát Vám děkuji za krásná slova, velice si jich vážím. I nám bylo ctí mít zkušenost s Vaší úžasnou podporou. Zatím se mějte krásně.
I. P., 7. 11. 2021

∗∗∗

Dobrý večer, chtěl bych vám za celou naší rodinu a hlavně za oba mé rodiče moc poděkovat za péči a rady, které jste nám během ošetřování našeho tatínka poskytnuly. Slovy se nedá dostatečně vyjádřit obětavost paní Dity a Lei. Určitě budeme šířit po našem okolí povědomí o vaší společnosti, každopádně my už to činíme celou dobu, po kterou jsme s vámi byli v kontaktu. Ještě jedno, milé dámy, děkuji za vaši obětavou péči a SMEKÁM PŘED VÁMI KLOBOUK!!! (... ten pomyslný, neb já klobouk nenosím...). S pozdravem,
I. V., 12. 10. 2021

∗∗∗

Vážené paní Brezováková a Jeníková, ráda bych Vám alespoň touto cestou poděkovala za celou svou rodinu, jak jste se starali o nás a hlavně o tatínka. Jen díky Vám jsme poslední dny s tatínkem mohli strávit doma. Moc Vám děkuji za péči o tatínka, která byla něžná a pečlivá a také za péči o naše duševní rozpoložení, ve spoustu nejasných otázek jste nám dali jasnou odpověď, směr i cíl. Jen díky Vám jsme dokázali respektovat a hlavně rozpoznat tatínkova přání a poskytnout mu tak tu možnost mít poslední cestu podle jeho potřeb a představ. Nesmírně obdivuji, že dokážete mít takové povolání... jste úžasné!!! Děláte svou práci perfektně a zasloužíte si za ni maximální respekt!!!!!! S velkým díkem a vděkem,
A. K., 10. 10. 2021

∗∗∗

Dobrý den, my, jako celá rodina děkujeme vám za péči, přístup a rady. Vaše přítomnost uleví a hlavně uklidní naší mamku, která je mu stále na blízku. I vám všem klidné září.
I.V., 3. 9. 2021

∗∗∗

Dobrý den, chtěla bych Vám ještě moc poděkovat za obrovskou pomoc a za mě jsem ráda, že tato služba existuje. Pěkný a klidný večer.
M.Ř., 8. 7. 2021

∗∗∗

Dobrý večer /nebo noc/, právě jsem dočetla Váš příspěvek. Nemám slov! Neměnila bych s odstupem ani čárku. Moc hezky jste to holky napsaly /předpokládám, že to byla kolektivní práce/. Doufám, že to pomůže i dalším lidem, rodinám. S pozdravem...
P., 9. 6. 2021

∗∗∗

Velice Vám děkujeme, za úžasný přístup a péči o mou sestru o pomoc ve chvíli kdy jsme to nejvíce potřebovali. Občas jsme asi něco popletli, ale snažili jsme se co to šlo, kluci jsou úžasní, jsme na ně hrdí za to, jak se o svou maminku dokázali postarat. Situace pro nás není jednoduchá, nejvíce asi pro mé rodiče, přeci jen to měli naplánované úplně jinak, bylo to nenadálé, rychlé, pro mou sestru velice těžké a bolestivé, nicméně pevně věřím, že je jí nyní již o mnoho lépe. Přeji Vám mnoho sil a vytrvalosti v tom co pro lidi děláte, zcela jistě Vás budeme doporučovat, budeme šířit povědomí o Vašich službách a dávat na Vás jen ty nejlepší reference. S pozdravem...
J. P., 25. 5.2021

∗∗∗

Dobrý den, v příloze Vám posílám parte maminky. Odžili jste tu s námi důležité chvíle a my Vám za to děkujeme. Prosím vyřiďte i kolegyni. Moc zdravím,
J., 25. 5. 2021

∗∗∗

Děkuji za podporu, a to i v celém období, po které jsme se starali o maminku. Ráda bych Vám přispěla finančním darem, abych Vám přispěla k provozování Vašeho hospice. Napište mi, prosím, na jaký účet Vám mám darovanou částku zaplatit. S poděkováním a pozdravem...
L. B., 28. 4. 2021

∗∗∗

My a celá naše rodina Vám děkujeme za Vaši pomoc při doprovázení tatínka, bez které bychom se o tatínka nemohli doma postarat. Obdivuji a vážím si Vaší práce a pomoci lidem v těchto nejtěžších životních okamžicích. Přeji mnoho sil a zdraví. I nám bylo ctí se s Vámi potkávat. S upřímnými díky a pozdravy...
M. J. s rodinou, 25. 4. 2021

∗∗∗

Dobrý večer, ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaši přítomnost a když jsem si to vůbec neuměla představit tak musím říct, že už asi chápu smysl vaší práce vašeho poslání... Pro mě osobně, bylo téma smrt obrovské tabu a vy jste dokázala nás s ní seznámit a vzít ji jako vlastně přirozenou součást života. Možná ta velká neznámá tolik děsí člověka víc než samotná realita, ale tím že jste tam byla s námi a vše nám trpělivě vysvětlovala tak to pro nás bylo snesitelné a důstojné. Závěrem bych se chtěla zeptat, zda bychom vám mohli předat WC křeslo, třeba ještě někomu poslouží. Mějte se moc hezky a hlavně pevné zdraví...
J. D., 6. 4. 2021

∗∗∗

Děkuji za kondolenci a také za pomoc s péčí o babičku. Moc si toho vážím, že takové služby někdo poskytuje, je to určitě úleva pro rodinu (alespoň, tak jsem to vnímala já) v tak těžké době, když vám někdo z blízkých ulehne a není schopen se o sebe postarat. Určitě váš hospic budu doporučovat. Mějte se hezky. S pozdravem...
J. S., 24. 2. 2021

∗∗∗

Dobrý den, manžel Vás s panem doktorem moc chválil. Moc děkujeme za vše. S přáním hezkého večera...
S. V., 13. 1. 2021

∗∗∗

Velice Vám děkuji za všechnu Vaši pomoc a podporu, která nám v těžkých chvílích pomohla se v dané situaci úplně neztratit. Také děkuji, že jste nás vzali do péče i přes vzdálený dojezd, velice si toho vážím. S Vaší péči jsme byli spokojeni a velmi ráda bych Vám zaslala peněžní dar. Ještě jednou Vám s bratrem ze srdce děkujeme za Vaši oporu. Přeji Vám, ať se Vám ve Vašem poslání daří, máte můj obdiv. Ať jste zdravá a silná a ať máte příští rok dobrý a hezký. Opatrujte se. Se srdečným pozdravem,
M. K., 31. 12. 2020

∗∗∗

Děkujeme za vaši kondolenci. Velice děkujeme za vaši péči o otce. Přispěli jste k tomu, že jeho bolesti nebyly tak veliké a mohl zemřít důstojně v kruhu rodiny. Vážíme si vaší práce a přejeme vám všem hodně zdraví v novém roce. S pozdravem,
J. U., 31. 12. 2020

∗∗∗

Moc děkuji za Vaši spolupráci, ochotu a přístup jak k tátovi, tak k mojí rodině. Bez Vašeho vysoce profesionálního, ale zároveň lidského přístupu k problematice paliativní péče bych péči o tátu asi nejspíš vzdal a předal ho k péči v nějakém specializovaném zařízení. S Vaší pomocí a s pomocí mé rodiny, vysvětlením všech následků a eventualit, kdy jsem byl dopodrobna seznámen s postupem nemoci, a tudíž jsem byl připraven a zvládnul pomoci tátovi strávit poslední chvíle svého života doma, v kruhu rodiny. Moc děkuji MUDr. Renatě Štěpánkové, Mgr. Ditě Brezovákové a sestře Leoně Jeníkové. Bylo mi ctí s tímto týmem spolupracovat...
K. R., 18. 12. 2020

∗∗∗

Děkujeme za vše. Moc jste nám pomohli. Je úžasné, jakou děláte práci a s jakou empatií. Když bude příležitost, rádi Vás budeme doporučovat. Rádi bychom přispěli malým finančním darem. S pozdravem
Z. S., 1. 12. 2020

∗∗∗

Děkuji za hezká slova a s mamkou ještě jednou moc děkujeme Vám všem za péči o tatínka a hlavně za to, že mohl být díky Vám s námi doma. Přejeme co nejvíce úspěchů a radosti z toho, jak skvěle pomáháte v takových chvílích. Děkuji.
Ř., 13. 11. 2020

∗∗∗

Moc Vám za všechno děkuji, bez Vaší obrovské pomocí bych byla úplně ztracená. Moc si vážím Vaší podpory, rad, vstřícnosti... Prostě, všechno, co jste mi v posledních týdnech daly, vím že bez Vás bych to nedala... Ještě jednou veliké díky. Mějte se dobře, pěkný den.
V., 2. 11. 2020

∗∗∗

Na úvod mi nejprve dovolte malou omluvu za pozdní reakci, dnešní den jsme měli poměrně nabitý a k tomuto e-mailu jsem se tak dostal až nyní. A teď již věcně, v první radě chci jménem celé naší rodiny z celého srdce poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup, jež byl v rámci poskytnutých služeb cítit nejen z každého telefonátu, ale co je pro nás důležité, z každé osobní návštěvy. Díky morální, ale i technické podpoře se nám nakonec podařilo dosáhnout toho nejlepšího odchodu našeho milovaného tatínka z tohoto světa a tom to vlastně všechno bylo. Naše spolupráce tak končí, nezbývá tedy než ještě jednou poděkovat a všem zaměstnancům společnosti Hospic Tempus do dalších let (nelehké práce) popřát hodně zdraví, štěstí a pracovní pohody. S úctou...
K. S. s rodinou, 13. 10. 2020

∗∗∗

Moc Vám děkuji za pomoc, bez Vás bych to nezvládla, snad bude líp...
P., 12. 10. 2020

∗∗∗

Milý týme. My moc děkujeme, jste naše hvězdy!
K., 8. 10. 2020

∗∗∗

Chtěl bych vám velmi poděkovat za všechno, co jste pro nás a především pro mamku udělala. Vaše práce je nenahraditelná. I když jsem to tak nějak tušil, pochopil jsem to až nyní, kdy máme vlastní zkušenost. V rodině jsme všichni moc vděční, že jsme díky vám dostali tuhle opravdu dnes asi neobvyklou, ale tak moc důležitou příležitost, doprovodit naši maminku. Jsem také rád za naše děti, které toho byly přítomné. Věřím, že je pro ně nyní smrt přirozeným životním momentem. S manželkou bychom vám rádi poděkovali osobně. Ve čtvrtek má maminka pohřeb. Pokud byste souhlasila a měla v příštím týdnu čas, rádi bychom se Silvou za vámi dojeli a osobně vám ještě jednou poděkovali. Ještě jednou díky za celou naši rodinu.
Č., 5. 10. 2020

∗∗∗

Není den, kdy bych si na Vás nevzpomněla. Na to, jak moc jste mi pomohla. Již včera jsem se snažila využít sílu Facebooku k propagaci vaší organizace. Vykonáváte Bohulibou činnost a je ostudou státu, že ji příliš (ne-li vůbec!) nepodporuje.
M., 3. 9. 2020

∗∗∗

Chceme Vám poděkovat za péči o naši maminku po dobu její nemoci, ale hlavně za ten poslední den. L. Jeníkovou za přípravu na poslední cestu a za psychickou podporu. Ještě jednou moc děkujeme.
H., 4. 7. 2020

∗∗∗

Chci Vám a Vaší paní doktorce moc poděkovat za Vaši péči, kterou jste věnovaly mamince a celé naší rodině. Vaše péče byla pro nás velmi cenná, bez Vás bychom to těžko zvládli. Jako poděkování posíláme sponzorský dar. Za celou rodinu...
J. H., 15. 6. 2020

∗∗∗

Děkuji za vaši pomoc a duševní podporu. Přeji Vám mnoho trpělivosti s lidmi a co největší lásku k našim stařečkům. 💚 a protože andělé jsou blíž než Bůh 😀 tak ať Vás andělé ochraňují. Protože Vaši práci mohou vykonávat jen lidé s Andělskou duší. NAMADTÉ. Ráda bych Vám ještě jednou poděkovala za Váš krásný, přirozený, lidský přístup, který nám byl velice příjemný a za profesionální podporu, která nám dodávala vnitřní klid, že se o tatínka staráme správně. Děkujeme za Váš čas, jsme Vám moc vděční. Za celou rodinu Vám přeji pevné zdraví a štěstí.
L. P., 14. 6. 2020

∗∗∗

Ještě jednou děkuji Vám osobně i celému Vašemu týmu za podporu při naší těžké situaci. Velice si vážíme Vaší práce. S pozdravem a přáním klidu v dalších dnech.
V. Š. s rodinou, 18. 5. 2020

∗∗∗

Velice vám děkujeme za veškerou vaši pomoc a podporu i za vyjádření soustrasti. Vaše práce je opravdu nedocenitelná, alespoň pro nás ano, pomohli jste naší mamince zemřít důstojně a šťastně ve svém domově a mezi námi všemi. To má velkou cenu. Ještě jednou děkujeme. Zdraví...
J. K., 5. 5. 2020

∗∗∗

Moc děkujeme za celou rodinu. Fakturu uhradím ve dvojnásobné výši a druhou polovinu prosím berte jako sponzorský dar. Nedovedu si představit, že bychom jsme to bez Vás doma s tatínkem zvládli, tímto se nám díky Vám podařilo splnit jeho přání, být v posledních chvílích doma. Vaše práce má velký smysl. :) Ať se Vám daří, ať jste zdravá a spokojená. V příloze posílám parte.
A. K. s rodinou, 7. 4. 2020

∗∗∗

Ještě jednou chci velmi poděkovat za celou rodinu za vaši podporu, se kterou jsme vše lépe zvládli. Já osobně mám teď pocit asi Smíření. Stále myslím na tatínkovy poslední chvíle, které jsou pro mě nezapomenutelné. Prvně jsem se s touto situací setkala a myslela jsem, jak budu mít strach, budu brečet, křičet a ono to bylo úplně jiné! Bylo to klidné, on byl krásný a naposledy se na nás něžně podíval svýma zaslzenýma modrýma očima. Díky vám jsme tuto cestu prošli snadněji a jsem vděčná, že jsem u toho mohla být. Bylo to, jak jsem si přála: DŮSTOJNÉ!!! Určitě vás budu všem doporučovat. Dovolte mi také zaslat malý finanční dar HOSPICU TEMPUS. Každé své slovo myslím naprosto vážně a stojím si za každým z nich. Budu rád, když má zkušenost s Vaši pomoci na konci cesty dalších lidi budou provázeny vašimi kroky.
M. P., 28. 2. 2020

∗∗∗

Děkuji za soustrast. Také Vám musím velice poděkovat za velice profesionální pomoc a zároveň citlivý přístup v ten pro nás tak těžký a smutný den. Opravdu mě to moc a moc pomohl. Ještě jednou Vám velice děkuji za pomoc a přeji hodně štěstí ve Vaší těžké a velice důležité práci. Přeji hezký den.
P. Š., 27. 2. 2020

∗∗∗

Nikdy nezapomenu na pomoc, kterou jste mi váš hospic a zejména Vy poskytli v situaci, která pro mě byla tou nejtěžší v životě. Váš profesionální a přitom velmi lidský přístup mi byl velkou oporou. Se ztrátou máti se vyrovnávám těžce a bude to dlouhý proces. Zvolila jsem terapii prací a uklízím. Máma měla vždycky ráda pořádek, a tak uklízím celý dům, drhnu koberce, dlaždičky, nábytek,... líbilo by se jí to. Pořád mám pocit, že se prostě musí vrátit, že není možné, aby jen tak naráz nebyla. Vím, že to chce čas a ještě jednou Vám chceme moc poděkovat za péči, kterou jste mamince poskytovali. Velmi si vážíme toho, co děláte, a proto chceme Vašemu spolku finančně přispět i nad rámec Vámi poskytovaných služeb. Bylo nám ctí, že jste nám mohla být nablízku v tak těžké životní situaci, při odchodu naší milované maminky. Moc nás to teď bolí a strašně nám chybí. Rána v srdci zůstane navždy, ale věřím, že čas vše spraví. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji Vám ve Vaší práci hodně sil.
K. S., 19. 2. 2020

∗∗∗

Poděkování multidisciplinárnímu týmu HOSPICE TEMPUS… děkuji za projevenou soustrast a ještě jednou touto cestou děkuji celému týmu za pomoc a účast v posledních hodinách života mojí maminky. Velmi nám pomohla a vážím si jejího přístupu k lidem. S úctou a přáním mnoha úspěchů v nelehké práci HOSPICU TEMPUS, z. s.
I. J.

∗∗∗

Ještě jednou jsme Vám chtěli poděkovat za vše, co jste pro nás a tatínka udělaly. Nesmírně si této pomoci vážíme. Díky Vám byl odchod tatínka poklidný a důstojný tak, jak si to on sám přál a tyto těžké chvíle byly pro celou naši rodinu díky Vaší pomoci snesitelnější. DÍKY, DÍKY, DÍKY.
I. K., 16. 2. 2020

∗∗∗

Děkuji za Vaši účast a vlídná slova. Jsem neskutečně rád, že jsem našel zrovna Vás, v těžkých dobách, kterými jsme si procházeli. Nebýt Vás a Vašeho profesionálního a nadmíru osobně vřelého přístupu by celá naše cesta byla násobně těžší. O rozloučení, Vás ještě budu informovat a bude mi potěšením a ctí, pokud se se přidáte. Děkuji a přeji příjemný den.
M., 28. 1. 2020

∗∗∗

Ráda bych toto cestou ještě jednou poděkovala, za péči, kterou jste věnovali mému tatínkovi. Za slova útěchy a porozumění, která jsme v tak těžké chvíli potřebovali slyšet. Děkuji.
Š. B. s maminkou, 27. 1. 2020

∗∗∗

Jeden z mnoha hospicových příběhů o doprovázení…. Před několika týdny jsem řešila propuštění mamky z onkologie na umírání v domácí péči. Nejsem si jista jménem osoby s kterou jsem mluvila, ale pokud to nejste vy, tak prosím o přeposlání sociální pracovnici, která má na starost sociální službu pro onkologii na Bulovce. A proč píši? Řešila jsem tehdy pomoc domácího HOSPICE Tempus, popř. využití pomoci přes zdravotní službu hrazenou pojišťovnou, řekla jste mi, že s tímto Hospicem Tempus nemáte žádné zkušenosti a že byste asi spíše volila cestu domácího hospice, který má smlouvu z pojišťovnou anebo službu zdravotní péče na pojišťovnu. Že na tento Hospic nemáte žádné reference od pacientů. Tak já si dovolím jednu zaslat. :) Jedním slovem jsou super, cena 250,- kč za setru byla cenou konečnou, tedy bez ohledu na dobu u nás strávenou. Během té doby byla vždy poskytnuta služba "hlídaní" nemocného abych si mohla odběhnout, péče o hygienu, povzbuzující rozhovor se členy doprovázející rodiny. V rámci smlouvy nám byla půjčena i řada pomůcek, za které jsem již nic dalšího neplatila. Měla jsem od nich nutridrinky a léky, než jsem stihla vyzvednout. Moje maminka zemřela po měsíci v naší péči. Sestra byla na telefonu 24hodin. Hovor ani jízdné nebylo hrazeno navíc. http://www.hospictempus.cz/cenik. Když bylo třeba hned přijela. Po úmrtí nám pomohla mamku umýt a obléct a pomohla s vyrovnáním všem členům naší rodiny. Což kromě šesti dětí je i můj retardovaný bratr. Jedním slovem Hospic Tempus je super! Moc doporučuji a pokud budete mít nějakého klienta kam spadá jeho péče. Já jsem z okresu Mělník, nebojte se je doporučit. Byl to náročný a intenzivní měsíc, ale díky této péči jsem i se svojí velkou a náročnou rodinou zvládla maminku doprovázet na poslední cestě, a to za minimum financí. Přeji krásné dny.
H. M., 17. 7. 2019

∗∗∗

Powered by Amazing-Templates.com 2014 - All Rights Reserved.